Professional Theme (7.x-1.7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација
