Professional Theme (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Image URL
fr: URL de l'image

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Slide URL
fr: URL de la diapositive

en: Front Page Slideshow
fr: Diaporama de la page d'accueil

en: Main menu
fr: Menu principal

en: First Sidebar
fr: Première barre latérale

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Slide 1
fr: Diapositive 1

en: Slide 2
fr: Diapositive 2

en: Slide 3
fr: Diapositive 3
