Professional Theme (7.x-2.01) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه
