Professional Theme (7.x-2.02) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Slide 1
oc: Diapositiva 1

en: Slide 2
oc: Diapositiva 2

en: Slide 3
oc: Diapositiva 3
