Professional Theme (7.x-2.02) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
