Professional Theme (7.x-2.04) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Image URL
sv: URL för bild

en: You are here
sv: Du är här

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
