Professional Theme (7.x-2.05) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
