Professional Theme (7.x-2.05) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
