Profile 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name
