Profile 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
