Profile 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Lista

en: Edit
ro: Modifică

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Profile
ro: Profil

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Supports configurable user profiles.
ro: Suportă profile utilizator configurabile.
