Profile 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Изменить

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: User
ru: Пользователь

en: Profile
ru: Профиль

en: User account
ru: Вход в аккаунт

en: User id
ru: ID пользователя

en: Supports configurable user profiles.
ru: Поддерживает настраиваемые анкетные данные (профили) пользователей.

en: Machine name: @name
ru: Машинное имя: @name

en: Profile types
ru: Типы учетных записей
