Profile 2 (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Type
th: ชนิด

en: List
th: รายการ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: User
th: ผู้ใช้

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: User account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Supports configurable user profiles.
th: ผู้ใช้สามารถมีหน้าประวัติส่วนตัวที่แก้ไขได้เอง
