Profile 2 (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Deleted %label.
my: %label အားပယ်ဖျက်ပြီးပါပြီ
