Profile 2 (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
