Profile 2 (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
