Profile 2 (7.x-1.7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Account
or: ଖାତା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
