Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: Load
af: Laai

en: Profile
af: Profiel

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe

en: Profiles
af: Profiele

en: Account
af: Rekening

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Supports configurable user profiles.
af: Ondersteun verstelbare gebruikersprofiele.
