Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Account
am: መለያ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
