Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Profile
ast: Perfil

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño

en: Date created
ast: Data de creación
