Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Account
gu: ખાતુ

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ
