Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Manage permissions
hy: Թույլտվությունները
