Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Profile
kk: Профиль

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Profiles
kk: Профильдер

en: Account
kk: Есеп

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою

en: Supports configurable user profiles.
kk: Теңшелмелі пайдаланушы профилін қолдайды.
