Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Added
lv: Pievienots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Profile
lv: Profils

en: Original
lv: Oriģināls

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: next diff >
lv: nākamās izmaiņas >

en: < previous diff
lv: < iepriekšējās izmaiņas

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Revision of !new_date:
lv: Revīzija datumā !new_date:

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: Profiles
lv: Profili

en: Account
lv: Konts

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Legend
lv: Leģenda

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Supports configurable user profiles.
lv: Nodrošina konfigurējamus lietotāja profilus

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Render
lv: Atveidot

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: Revisions for @title
lv: Revīzijas rakstam @title

en: Manage permissions
lv: Pārvaldīt atļaujas
