Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Changed
sr: Промењен
