Profile 2 (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Revisions
th: รุ่น

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Create new revision
th: บันทึกเป็นรุ่นใหม่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.

en: Revert to earlier revision
th: ลบเนื้อหารุ่นก่อนหน้า

en: Delete earlier revision
th: ลบรุ่นก่อนของเนื้อหา

en: Supports configurable user profiles.
th: ผู้ใช้สามารถมีหน้าประวัติส่วนตัวที่แก้ไขได้เอง

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ
