Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Added
bg: Добавено

en: Roles
bg: Роли

en: Revisions
bg: Редакции

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Load
bg: Зареди

en: Profile
bg: Профил

en: Original
bg: Оригинал

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: !date by !username
bg: !date от !username

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: current revision
bg: текуща редакция

en: Profiles
bg: Профили

en: Account
bg: Акаунт

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: Supports configurable user profiles.
bg: Поддържа потребителски профили, които могат да се конфигурират.
