Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Load
et: Laadi

en: Profile
et: Profiil

en: Original
et: Originaal

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Profiles
et: Profiilid

en: Devel
et: Arendus

en: Account
et: Konto

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Compare
et: Võrdle

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Supports configurable user profiles.
et: Tugi seadistatavatele kasutajaprofiilidele.

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: Render
et: Renderdatud

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
et: Selgita muudatusi, mida sa teed. See aitab kaasautoritel mõista muudatuste põhjust.

en: Profile types
et: Profiili tüübid
