Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Account
mg: Kaonty

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
