Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (63 entries)

en: Title
no: Tittel

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Weight
no: Vekt

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Changes
no: Endringer

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Teaser
no: Ingress

en: Timestamp
no: Tidsstempel

en: User
no: Bruker

en: Added
no: Lagt til

en: Roles
no: Roller

en: Revisions
no: Versjoner

en: Log message
no: Loggbeskjed

en: Load
no: Last inn

en: Profile
no: Profil

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: Deleted
no: Slettet

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: !date by !username
no: !date av !username

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: current revision
no: denne versjonen

en: Select different revisions to compare.
no: Velg to forskjellige versjoner for sammenligning

en: next diff >
no: neste forskjell >

en: < previous diff
no: < forrige forskjell

en: Current revision:
no: Gjeldende versjon:

en: Revision of !new_date:
no: Versjon fra !new_date:

en: Changed
no: Endret

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Profiles
no: Profiler

en: Account
no: Konto

en: Delete profile
no: Slett profil

en: User account
no: Brukerkonto

en: Compare revisions
no: Sammenlign versjoner

en: Generate
no: Generer

en: Revision information
no: Versjonsinformasjon

en: Compare
no: Sammenlign

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Supports configurable user profiles.
no: Støtter konfigurerbare brukerprofiler.

en: Profile pages
no: Profil-sider

en: View changes
no: Vis endringer

en: Render
no: Gjengi

en: Date changed
no: Dato endret

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
no: Legg til en kommentar om forandringene du har gjort. Vises når man ser på oversikten over tidligere versjoner for denne siden.

en: Updated by !name on @date
no: Oppdatert av !name @date

en: @revision by @name
no: @revision av @name

en: Profile types
no: Profiltyper

en: Revisions for @title
no: Versjoner for @title

en: Profile type
no: Profiltype

en: Show during user account registration.
no: Vis under registrering av brukerkonto.

en: Provide a separate page for editing profiles.
no: Tilby en separat side for redigering av profiler.

en: Manage permissions
no: Behandle tillatelser
