Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Deleted
nn: Sletta

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva

en: Account
nn: Konto

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.
