Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Revisions
sq: Revizione

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Profile
sq: Profili

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Profiles
sq: Profilet

en: Account
sq: Profili

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër

en: Supports configurable user profiles.
sq: Suporton profile të konfigurueshme përdoruesi.
