Profile 2 (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Supports configurable user profiles.
ur: صارف کو قابلِ تدوین کوائف ناموں کی سہولت فراہم کرتا ہے۔
