Profile 2 (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Roles
bs: Uloge

en: Revisions
bs: Revizije

en: Log message
bs: Poruka u logu

en: Profile
bs: Profil

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija

en: Profiles
bs: Profili

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: Revert to earlier revision
bs: Povrati na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije

en: Supports configurable user profiles.
bs: Omogućava podesive korisničke profile.
