Profile 2 (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Changes
ca: Canvis

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Load
ca: Càrrega

en: Profile
ca: Perfil

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: next diff >
ca: següent diferència >

en: < previous diff
ca: < anterior diferència

en: Current revision:
ca: Revisió actual:

en: Revision of !new_date:
ca: Revisió de !new_date:

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: No highlighting
ca: Sense ressaltar

en: Profiles
ca: Perfils

en: Account
ca: Compte

en: Delete profile
ca: Elimina el perfil

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Generate
ca: Genera

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Legend
ca: Llegenda

en: Compare
ca: Compara

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Supports configurable user profiles.
ca: Permet l'ús de perfils d'usuari configurables.

en: Highlight changes
ca: Ressalta els canvis

en: Profile pages
ca: Pàgines del perfil

en: Author ID
ca: ID de l'autor

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Render
ca: Renderitza

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: Updated by !name on @date
ca: Actualitzar per !name el @date

en: Profile types
ca: Tipus de perfils

en: The human-readable name of this profile type.
ca: El nom llegible-per-humans d'aquest tipus de perfil.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-màquina únic per aquest tipus de perfil. Ha de contenir només lletres en minúscules, números i guions baixos.
