Profile 2 (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Profile
eo: Profilo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Deleted
eo: Forigita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Account
eo: Konto

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Revert to earlier revision
eo: Vi provis malfari al pli frua revizio.

en: Delete earlier revision
eo: Forigis pli fruan revizion.

en: Supports configurable user profiles.
eo: Subtenas agordeblajn profilojn de uzantoj.
