Profile 2 (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Load
eu: Kargatu

en: Profile
eu: Profila

en: Original
eu: Originala

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Profiles
eu: Profilak

en: Account
eu: Kontua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Supports configurable user profiles.
eu: Erabiltzaile profil konfiguragarrientzat euskarria ematen du.

en: Render
eu: Errendatzea
