Profile 2 (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Changes
hu: Változások

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Revisions
hu: Változatok

en: Log message
hu: Üzenet

en: Load
hu: Betöltés

en: Profile
hu: Profil

en: Original
hu: Eredeti

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Deleted
hu: Törölt

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Select different revisions to compare.
hu: Különböző változatokat kell kiválasztani az összehasonlításhoz.

en: next diff >
hu: következő eltérés >

en: < previous diff
hu: < előző eltérés

en: Current revision:
hu: Aktuális változat:

en: Revision of !new_date:
hu: !new_date szerinti változat:

en: Changed
hu: Módosítva

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: No highlighting
hu: Nincs kiemelés

en: Profiles
hu: Profilok

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Delete profile
hu: Profil törlése

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Compare revisions
hu: Változatok összehasonlítása

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: Supports configurable user profiles.
hu: Testreszabható felhasználói profilok létrehozását támogatja.

en: Highlight changes
hu: Változások kiemelése

en: Profile pages
hu: Profiloldalak

en: Author ID
hu: Szerzőazonosító

en: View changes
hu: Változások megtekintése

en: Render
hu: Formázás

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
hu: Egy magyarázatot biztosít az elvégzett módosításokhoz. A többi szerzőt segítheti az okok megértésében.

en: Updated by !name on @date
hu: Frissítette !name – @date

en: @revision by @name
hu: @revision @name által

en: Profile types
hu: Profiltípusok

en: The date the profile was created.
hu: A profil létrehozásának dátuma.

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Multilingual - Internationalization
hu: Többnyelvűség – Nemzetköziesítés

en: Manage permissions
hu: Jogosultságok kezelése
