Profile 2 (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Account
ku: هەژمار

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
