Profile 2 (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Changes
mr: बदल

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Log message
mr: आवागमन सुचना

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Account
mr: खाते
