Profile 2 (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Added
sk: Pridané

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revisions
sk: Revízie

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Load
sk: Načítať

en: Profile
sk: Profil

en: Original
sk: Originál

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Select different revisions to compare.
sk: Vyber rôzne revízie pre porovnanie.

en: next diff >
sk: nasledujúci rozdiel >

en: < previous diff
sk: < predchádzajúci rozdiel

en: Current revision:
sk: Súčasná revízia:

en: Revision of !new_date:
sk: Revízia z !new_date:

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: No highlighting
sk: Bez zvýrazňovania

en: Profiles
sk: Profily

en: Account
sk: Účet

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Compare revisions
sk: Porovnať verzie

en: Generate
sk: Generovať

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Supports configurable user profiles.
sk: Podporuje nastaviteľné používateľské profily.

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
sk: Zadajte popis zmien, ktoré robíte. Táto správa pomôže ostatným autorom pochopiť váš úmysel.

en: Profile types
sk: Typy profilov

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Administer profile types
sk: Spravovať typy profilov

en: The human-readable name of this profile type.
sk: Čitateľný názov tohto typu profilu.
