Profile 2 (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Account
te: ఖాతా

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం
