Profile 2 (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: User account
ht: Kont itilizatè
