Profile 2 (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Profile
ka: პროფილი

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება
