Profile 2 (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: Added
lt: Pridėta

en: Roles
lt: Rolės

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Profile
lt: Profilis

en: Original
lt: Orginalas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Account
lt: Paskyra

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Legend
lt: Legenda

en: Compare
lt: Palyginti

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Supports configurable user profiles.
lt: Palaiko konfiguruojama nario profilį.

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: Profile types
lt: Profilio tipai

en: Profile type
lt: Profilio tipas
