Profile 2 (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Original
ne: असली

en: Revision
ne: संशोधन

en: Account
ne: खाता

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
