Profile 2 (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Roles
sl: Vloge

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Profile
sl: Profil

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Profiles
sl: profili

en: Account
sl: Račun

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Revision information
sl: Različice

en: Supports configurable user profiles.
sl: Podpira nastavljive uporabniške profile.
