Profile 2 (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Added
be: Дадана

en: Roles
be: Ролі

en: Revisions
be: Версіі

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Profile
be: Профіль

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Deleted
be: Выдалена

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Profiles
be: Профілі

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Account
be: Акаўнт

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Supports configurable user profiles.
be: Падтрымлівае змяняльныя (адкрытыя да канфігурацыі) карыстальніцкія профілі.

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
be: Растлумачыць зробленыя вамі змены. Гэта дапаможа іншым аўтарам зразумець вашу матывацыю.

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
