Profile 2 (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Profile
el: Προφίλ

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Account
el: Λογαριασμός

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Supports configurable user profiles.
el: Υποστηρίζει προσαρμοζόμενα προφίλ χρηστών.

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
el: Εισάγετε μια εξήγηση για τις αλλαγές που κάνετε. Αυτό θα βοηθήσει να καταλάβουν οι άλλοι συντάκτες το σκοπό σας.

en: Profile types
el: Τύποι προφίλ

en: The date the profile was created.
el: Η ημερομηνία δημιουργίας του προφίλ.
