Profile 2 (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Changes
gl: Cambios

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Load
gl: Cargar

en: Profile
gl: Perfil

en: Original
gl: Orixinal

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Deleted
gl: Borrado

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Account
gl: Conta

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Generate
gl: Xerar

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: Supports configurable user profiles.
gl: Soporte para perfiles de usuario configurables.

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.

en: Profile types
gl: Tipos de perfil

en: The date the profile was created.
gl: A data na que se creou o perfil.
